Парубій вважає, що коаліція має лишатися незмінною

Четвер, 3 грудня 2015, 09:45

Перший віце-спікер Верховної Ради Андрій Парубій вважає неприйнятним зміну формату парламентської коаліції.

Про це він заявив в інтерв'ю в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Я вважаю, що коаліція існуватиме в тому вигляді, в якому вона є на сьогоднішній день. Іншого формату коаліції, я просто не бачу у Верховній Раді. Це, до речі, розуміють і всі учасники коаліції", - заявив він

Парубій зазначив, що парламентська більшість з принципових питань знаходить компроміс та ухвалює загальні рішення, зокрема так було при розгляді питань боротьби з корупцією, реформування міліції та прокуратури.

"За всіма ключовими питаннями ми приходили до розуміння. Непросто працювати з такою коаліцією, але будь-який інший формат коаліції буде реваншем (попередньої влади – ІФ), будь-який інший формат в цьому парламенті буде неправильним", - сказав перший віце-спікер.

На думку Парубія, кожна фракція коаліції вбачає величезні ризики дестабілізації в разі проведення дострокових парламентських виборів.

"Коли ми говоримо відверто і щиро, всі розуміють і ризики розвалу коаліції, всі розуміють ризики дострокових виборів. Всі розуміють, що це не український сценарій, це сценарій, нав'язаний ззовні", - пояснив політик.

До складу парламентської коаліції входять чотири фракції "Блок Петра Порошенка" (139 народних депутатів), "Народний фронт" (81), "Об'єднання" Самопоміч"(26)," ВО "Батьківщина" (19).powered by lun.ua