Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Кооперація США з РФ не буде йти за рахунок інтересів України - Керрі

Четвер, 3 грудня 2015, 17:51

Можлива кооперація США з Російською Федерацією з важливих питань міжнародного порядку денного не буде здійснюватися за рахунок інтересів України.

Про це державний секретар США Джон Керрі заявив під час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком у четвер, інформує прес-служба глави держави.

У прес-службі зазначають, що співрозмовники скоординували позицію щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, зокрема стосовно опрацювання модальностей з підготовки виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей у відповідності до українського законодавства, стандартів ОБСЄ та за спостереженням БДІПЛ ОБСЄ.

Керрі підтвердив незмінну позицію США щодо необхідності збереження санкцій проти Росії до повної імплементації "мінських домовленостей".

Держсекретар США також запевнив, що можлива кооперація з РФ з важливих питань міжнародного порядку денного не буде здійснюватися за рахунок інтересів України.

Порошенко поінформував співрозмовника щодо останніх кроків у напрямку здійснення внутрішніх реформ в Україні.

Керрі, в свою чергу, відзначив завершення процедури з призначенням керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України, наголосивши, що це є надзвичайно важливим сигналом у напрямку рішучої боротьби з корупцією, зазначає прес-служба.  

Порошенко та Керрі обговорили також графік найближчих контактів на високому рівні між Україною та США. 

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: