Коболєв каже, що він "не людина Коломойського"

Субота, 5 грудня 2015, 16:49

Глава правління НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв не вважає себе людиною олігарха Ігоря Коломойського.

Про це Коболєв заявив в інтерв'ю ZN.UA.

За його словами, його дії спрямовані на те, щоб не допустити ситуацію, при якій Коломойський може піти до суду і відсудити у держави гроші за порушення своїх прав як акціонера.

"Усі заклики у дусі "давайте порвемо Коломойського" створюють ідеальний ґрунт для його перемоги у суді. Оскільки я зобов'язаний стежити за тим, щоб цього не сталося, мої дії мають певні обмеження", - заявив Коболєв.

Він додав, що "важливо розуміти контекст, в якому розвивається ситуація".

"А контекст полягає в тому, що "Укрнафта" наразі - інвестиція, яка істотно втратила свою вартість. Якщо в якийсь момент Коломойському буде вигідно піти до суду, він це зробить. І мій обов'язок - не дати йому приводу цей суд виграти ", - підкреслив Коболєв.

Як відомо, раніше Коболєв заявив, що у "Укрнафта" має кілька великих невирішених проблем.

"Першою проблемою є невирішена проблема з газом, який є предметом спорів між "Укрнафтою" та "Нафтогазом". Друга - заборгованість "Укрнафти" перед бюджетом. Третя - дебіторська заборгованість перед "Укрнафтою", створена приватними структурами", - зазначив він.

"Є обґрунтовані підозри вважати, що дані структури пов'язані з групою "Приват". Сьогодні сума дебіторської заборгованості "Укрнафти", за інформацією, яку ми одержали від менеджменту компанії, становить 18,67 млрд гривень", - додав Коболєв.powered by lun.ua