Третина екс-міліціонерів Києва провалила тести в поліцію

10659 переглядів
5
Вівторок, 8 грудня 2015, 15:56

Більш, ніж третина колишніх міліціонерів Києва, які захотіли працювати далі в Національній поліції, показали дуже низький результат на першому етапі переатестації.

Про це розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час звіту міністрів, відповідальних за національну безпеку.

"На початок минулого року в міліції працювало близько 180 тисяч людей", - сказав він, і зазначив, що потрібно було знайти натомість людей, які готові працювати за новими стандартами й не брати хабарів.

"Після того, як ми провели структурні зміни, створили (нові) інституції, ми приступили до найбільш болісного етапу – кадрових змін", - зазначив Аваков.

"Із початку року з органів внутрішніх справ звільнено з різних причин – у тому числі, і зважаючи на нереабілітуючі обставини, 47 тисяч людей", - сказав міністр і додав, що його хвилювало, де взяти на їхнє місце кваліфікованих людей і що робити зі старими кадрами.

Аваков нагадав, що розпочато систему переатестації міліціонерів, усіх кадрів МВС.

"Це слово затаскане, його легко дискредитувати. Наша переатестація, яку ми починаємо й проводимо в Києві й Київської області, не є формальною", - запевнив він.

"На даний час 12 тисяч міліціонерів пройшли переатестацію. Кожен з них здав по два тести – general skills і професійний тест. Зараз кожен із цих міліціонерів готується до співбесіди", - повідомив голова МВС.

"Більше третини показали, що здають тести дуже низький результат, несумісний із подальшою службою. Ми втратили ще 30% складу лише на найбільш підготовленому київському полі! Далі співбесіди – у комісії, яку ми заснували в кожному районі Київської області й Києва", - сказав він і додав, що співбесіди будуть вести й українські громадські активісти, й іноземні експерти.

Будуть перевіряти на хабарництво, за необхідності – пропускати через детектор брехні, який стоятиме в сусідній кімнаті.

"Я гадаю, що до Нового року Київ і область повністю отримають переатестований склад Національної поліції, із втратами, але ми будемо ясно розуміти, що це люди, на яких можна покластися в системі нових цінностей", - заявив Аваков

"Паралельно ми будемо починати масштабні конкурси на залучення людей у Національну поліцію. Кількість поліцейських буде радикально змінено, зменшено, але якісні вимоги будуть підвищені", - додав він.

"Гадаю, в найближчі півроки буде відбуватися цей болісний процес ротації", - сказав міністр.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 194.213.105.---Michael Savchyn08.12.2015 21:47
ця служба переважно дискредитувала себе під час ЄвроМайдану
IP: 37.73.253.---Shylc08.12.2015 18:52
Для вищого керівництва і МВС ніяких тестів, їх потрібно вигнати зразу без варіантів. Із старших, залишити деяких начальників райвідділів через детектор брехні та "досье" СБУ. Решта - заліки, тести, поліграф.
IP: 91.196.100.---DDD08.12.2015 16:25
Мало! Там реально тест пройти могло 3-5% (в пределах допустимой погрешности)
IP: 89.162.240.---Roman Romaniv08.12.2015 16:22
Мало! Враження що решта 2/3 добросовісні і знавці своєї справи )). Та це брехня! Ці 2/3 це хитруни - знають як виживати +хабар. Пролетіти мали б 9/10. Ох хлепнемо ми гіркої юшки
IP: 193.93.217.---Олексій Голярчук08.12.2015 16:11
Це ті бідаки які навіть 25 з 60 балів не набрали (прохідний бал)? :) Цікаво де ще є така атестація на профпридатність де прохідний бал-оцінка - на рівні ДВІЙКИ, а не хоча б ЧЕТВІРКИ чи навіть ТРІЙКИ?. А третина особового складу навіть пішла далі, показала ОДИНИЦЮ, а не ДВІЙКУ. Що це за переатестація в біса? :)
Усі коментарі