БПП і "Самопоміч" хочуть спочатку Податковий кодекс, а потім звіт Яценюка

Середа, 9 грудня 2015, 13:05

Відставка уряду неможлива перед прийняттям Податкового кодексу і бюджету.

Про це в кулуарах Верховної Ради заявив лідер фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

За словами Березюка, спочатку слід прийняти Податковий кодекс і бюджет, а після того вже пысля цього розглядати відставку уряду.

"Ми поставили завдання перед Кабінетом міністрів, який знає реальну ситуацію, і знає яким повинен бути бюджет наступного року. Після цього ми разом будемо приймати рішення - чи відправляти його у відставку, чи не у відставку", - пояснив Березюк.

У свою чергу голова фракції "БПП" Юрій Луценко також заявив, що спочатку слід розглянути прийняття Податкового кодексу та бюджету, а потім звіт уряду.

"Нам слід професійно затвердити Податковий кодекс, затвердити бюджет, і лише після цього приступити до обговорення майбутнього українського уряду", - сказав він.

Луценко також застеріг міністрів щодо відопвідальності за свою роботу і підкреслив, що очікує на звіт в профільних комітетах парламенту, а не в клубі Кабміну.

"Я хочу почути звіт уряду, я хочу, щоб міністри відповідали в профільних комітетах парламенту, а не в клубі Кабміну, де як правило проводять похорони. Це не моє бажання, а моє право заслухати звіт уряду", - зазначив він.

"Якщо ми зараз завалимо бюджет, це треба розуміти чітко, це дослівні слова і Байдена, і МВФ, програма МВФ буде зупинена. Економіка без підтримки 3,7 мільярдів доларів є приреченою на гіперінфіляцію. Я не хочу говорити про зміну уряду такою ціною", - обурився Луценко

Як відомо, звіт уряду буде розглядатися в парламенті у п'ятницю, 11 грудня.

Українська правдаpowered by lun.ua