Чоловік намагався провезти у спідній білизні ювелірку на Донбас

Середа, 9 грудня 2015, 15:44

Уродженець Луганщини намагався провезти у спідній білизні ювелірні вироби, коштовне каміння й старовинні монети на непідконтрольну Києву частину Донбасу.

Його затримали у пункті пропуску "Георгіївка", повідомляє Державна прикордонна служба України 9 грудня.

"Сьогодні в контрольному пункті "Георгіївка", що на Донеччині, прикордонники, які напередодні прибули на посилення з Харкова, затримали громадянина України. Він намагався в спідній білизні провезти ювелірні вироби, коштовне каміння та старовинні монети", - йдеться у повідомленні.

"Молодий чоловік прямував на непідконтрольну територію. Проте прикордонний наряд звернув увагу, що українець помітно хвилюється, тому було прийнято рішення провести ретельну перевірку даної особи. Інтуїція досвідчених фахівців не підвела, металошукач спрацював на пахову область 28-річного уродженця Луганщини", - пояснюють прикордонники.

"Після цього "ювелір" зізнався та дістав із спідньої білизни 6 пакунків з ювелірними виробами вагою 260 грамів та 18 пакунків з дорогоцінним камінням, попередньо перлини, діаманти тощо. Крім того, у такий спосіб порушник переправляв старовинні монети Німеччини, США та Росії, найдавніша з яких датована 1845 роком випуску", - уточнює ДПС.

Цього чоловіка прикордонники передали співробітникам СБУ для з’ясування всіх обставин правопорушення.powered by lun.ua