ГПУ передала до суду нову справу "діамантових прокурорів"

Понеділок, 4 січня 2016, 11:51

Генпрокуратура передала до суду обвинувальний акт у кримінальних провадженнях щодо колишніх заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця і заступника керівника ГСУ Генпрокуратури Володимира Шапакіна.

Про це заявив заступник Генпрокурора Віталій Касько.

"На сьогоднішній день всі необхідні докази нами зібрані у встановленому законом порядку, обвинувальний акт був підписаний ще до Нового року, і сьогодні в перший робочий день нового року обвинувальний акт переданий до суду", - розповів він в ефірі телеканалу "112" в понеділок.

Касько зазначив, що, на думку слідства, доказів зібрано більш ніж достатньо, "інакше б справу не передавали до суду".

На запитання про те, коли в Генпрокуратурі очікують перше засідання суду у справах Корнійця і Шапакіна, Касько відповів, що початок розгляду цієї справи буде залежати від поведінки сторін у кримінальному провадженні і того, чи буде сторона захисту намагатися затягнути процес.

"Принаймні, з боку звинувачення таких намірів (затягувати процес) немає. Ми готові до розгляду цього провадження якомога швидше і швидкість розгляду справи буде залежати від учасників процесу", - зазначив Касько.

Як відомо, Печерський райсуд Києва виніс рішення про арешт Корнійця і Шапакіна на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 3,2 млн грн.

Шапакін вніс необхідну суму застави і був відпущений з СІЗО.

Пізніше Апеляційний суд Києва збільшив заставу Шапакіна до 6,4 млн грн.

Він її вніс і вийшов із СІЗО.

Корнієць вийшов із СІЗО 31 липня після внесення застави в сумі 3,2 млн грн.

22 жовтня Печерський районний суд Києва обрав для Корнійця запобіжний захід у вигляді застави в сумі 3 млн 45 тис. грн.

Інтерфакс-Україна

powered by lun.ua