Обвинувачені в убивстві Нємцова заявили, що намагалися застрелити його тричі

Середа, 6 січня 2016, 13:17

Заур Дадаєв і Анзор Губашев, яких слідство звинувачує у вбивстві політика Бориса Нємцова, заявили на допитах, що до дня вбивства намагалися вбити Нємцова двічі.

Про це повідомляє "Росбалт" з посиланням на матеріали допиту, з якими журналістам видання вдалося ознайомитися.

Обвинувачені розповіли, що аж до 7 січня 2015 року, коли був розстріл редакції "Шарлі Ебдо", вони ще сумнівалися, чи варто здійснювати напад на політика. А з цієї дати і до 27 лютого, коли було скоєно вбивство, вони двічі намагалися розправитися з Нємцовим, але цьому заважали різні обставини. Тільки третя можливість була реалізована.

"Бачили Нємцова три рази до 27 лютого. І то на відстані, не в межах досяжності, яка дозволяла здійснити злочин", – наводить видання слова Губашева.

Дадаєв додав, що два рази він хотів відкрити вогонь по Нємцову, але йому це не вдалося.

"Було багато народу, пізній вечір. В результаті ми нічого не зробили, залишили, пішли. Просто не встигли. Ну, народу багато було", – розповів на допиті Дадаєв.

За даними видання, уникнути загибелі політик міг і 27 лютого. Тоді Дадаєв йшов за ним і Ганною Дурицькою по мосту і ще роздумував, чи відкривати стрілянину поруч з Кремлем. Але тут з'явилася снігоприбиральна машина, яка могла заглушити звуки пострілів – тому він прийняв рішення на користь вбивства, пише видання.

Як відомо, Нємцов був розстріляний 27 лютого поблизу Кремля. У замовленні його вбивства слідство звинувачує бійця чеченського батальйону "Північ" Руслана Мухудинова, який зараз переховується.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!