Окупаційна влада Севастополя теж образилися на Coca-Cola

Четвер, 7 січня 2016, 17:09

Керівник окупаційної влади Севастополя Сергій Меняйло вважає, що інцидент навколо публікації компанією Coca-Cola карти Росії може викликати бойкот її продукції з боку кримчан і росіян.

Про це він заявив "РИА Новостям".

"Вони бояться проблем на Україні, а в Росії проживає в чотири рази більше людей. Думаю, що після такого випаду компанія Coca-Cola дізнається, що кримчани і російські громадяни можуть образитися і перейти на вітчизняні безалкогольні напої", – заявив Меняйло.

Як відомо, 30 грудня на офіційній сторінці Coca-Cola у соцмережі "Вконтакте" була опублікована карта Росії, на якій не був зазначений Крим, Калінінградська область та Курильські острови.

Після того, як російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення нею, компанія в ніч на 5 січня опублікувала нову карту, на якій Крим був позначений територією РФ і принесла свої вибачення перед росіянами.

Це викликало обурення з боку українців, багато з яких оголосили бойкот продукції Coca-Cola.

Зрештою всі записи й коментарі на цю тему було видалено зі сторінки спільноти.

Українське представництво компанії "Coca-Cola" перепросило за "непорозуміння", а центральний офіс компанії в США надіслав лист з вибаченнями українському послу Валерію Чалому.powered by lun.ua