Повернутись до публікації

Порошенко - Путіну: Це не громадянська війна, це - ваша агресія

Субота, 13 лютого 2016, 12:14
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.107.---Vitaliy Renesans14.02.2016 14:28
Незрозуміло чому до цього часу не прийнято Закон про особливий статус окупованих територій, якщо вони цього так хочуть, де чітко прописати, що одразу після їх звільнення від російських окупантів, на цих територіях на 10 років вводиться пряме президентське правління через створення тимчасових адміністрацій. Усім жителям окупованих територій паспорти України замінюються на Посвідки на постійне проживання, з наданням права в подальшому відмовитись від українського громадянства і залишити територію України, або відновити українське громадянство. Процедура відновлення громадянства , враховуючи їх любов до росії повинна бути аналогічна російській - здача екзамену на знання української мови і історії України і звичайно необхідно буде довести свою непричетність до збройних формувань окупаційних військ
IP: 92.112.107.---Vitaliy Renesans14.02.2016 14:18
Якщо вже наш президент таке сказав, то напрошується вже у вівторок прийняти Закон про окуповані території, де чітко прописати, що Крим не анексовано, а окуповано, як і частину Донбасу російською федерацією . Оголосити на окупованих територіях військовий стан. За цим повинні послідувати повна транспортна, енергетична, товарна блокада вказаних територій з покладанням всієї відповідальності за гуманітарну катастрофу на цих територіях на країну-агресора. Гуманітарні вантажі пропускати тільки під егідою Червоного хреста, а не кришувати бізнес ахметки в Донецьку. Повинен бути прийнятий закон про найжорсткіший візовий режим з країною-агресором з закриттям всіх консульських установ в росії. Всі росіяни кому необхідна віза в Україну зможуть її отримати в Мінську.
IP: 178.57.114.---Алексей Федяков14.02.2016 11:40
Пургомет этот Петюня: сколько лет прошло, а доказательств и фактов ноль. Паспортами светил (у военного паспорт!?), метелолом дырявый показывал (сам и наковырял в нем дыр), у самого фабрика в "тылу агрессора" нормально работает...Ох, будут Вальцмана черти в аду за ложь на сковородках жарить!)
IP: 212.2.154.---Іван Петренко13.02.2016 22:33
pylypivan:
Дорогой троль Іван Петренко и ему подобные. Путин не прагматик а маразматик. Втянул России в несколько воен, потерял сотни миллиардов долларов и репутацию России в мире. Таким он и запомниться - ботоксный крепыш угробивший Россию.
Потерять деньги,от этого никто не застрахован.Украинцы тоже потеряли в 2014 году,кто гривни в баксы не перевёл.Однако я пишу о другом,а именно о строительстве новых транзитных мощностей для перекачки газа.Это абсурд их строить,если знаешь,что ГАЗПРОМУ и так достанется бесплатно Украинская ГТС.Или если мнение расходится с вашим и рвёт ваши шаблоны,то ваш оппонент,обязательно ТРОЛЬ или СЕПАРАТИСТ и АГЕНТ ПУТИНА?А Вам это не напоминает 1937 год,когда все не согласные с официальной позицией были врагами народа?
IP: 69.159.170.---pylypivan13.02.2016 21:50
Дорогой троль Іван Петренко и ему подобные. Путин не прагматик а маразматик. Втянул России в несколько воен, потерял сотни миллиардов долларов и репутацию России в мире. Таким он и запомниться - ботоксный крепыш угробивший Россию.
IP: 212.2.154.---Іван Петренко13.02.2016 21:27
Aleks Garanichev:
У каждой агрессии должна быть стратегическая задача и конечная цель но в этой Путинской агрессии ни того ни другого на кой чёрт РФ нужна нищая зараженная махровым национализмом Украина?
Если допустим у Путина есть план захватить Украину,то зачем он тогда выбрасывает миллиарды на "Северный поток - 2",пробивает строительство газопровода через Чёрное море и тоже хочет вкладывать в это миллиарды?Ведь,скажем прямо Путин прагматик,он выбрасывать миллиарды на ветер не привык и если он уверен в том,что завоюет Украину и газопровод Уренгой-Памары-Ужгород будет принадлежать тогда ГАЗПРОМУ,то зачем он вкладывае миллиарды в строительство нывых транзитных мощностей?
IP: 85.140.57.---Aleks Garanichev13.02.2016 21:15
У каждой агрессии должна быть стратегическая задача и конечная цель но в этой Путинской агрессии ни того ни другого на кой чёрт РФ нужна нищая зараженная махровым национализмом Украина?
IP: 212.2.154.---Іван Петренко13.02.2016 21:00
Niksel:
Іван Петренко:
Громкие слова сотрясают воздух,а не собеседника.Говорить можно много и красиво,как допустим это делает Яценюк.Однако,если за красивыми словами не стоит абсолютно никаких дел,то это простое сотрясание воздуха!
Это Вы о себе?
ЭТО Я О НАШЕЙ ПОЛИТИЧЕСКОЙ ЭЛИТЕ.ЧТО РАЗВЕ НЕ ПОХОЖЕ?МОЖЕТ КТО ТО ИЗ НИХ ВЫПОЛНИЛ СВОИ ОБЕЩАНИЯ,КОТОРЫЕ ОНИ ДАВАЛИ НА МАЙДАНЕ В НАЧАЛЕ 2014 ГОДА?Что бы освежить память посмотрите в ютубе выступления Яценюка и Порошенко в 2013 и 2014 годах!Вы очень удивитесь!
IP: 193.178.187.---Niksel13.02.2016 20:33
Іван Петренко:
Громкие слова сотрясают воздух,а не собеседника.Говорить можно много и красиво,как допустим это делает Яценюк.Однако,если за красивыми словами не стоит абсолютно никаких дел,то это простое сотрясание воздуха!
Это Вы о себе?
IP: 193.178.187.---Niksel13.02.2016 20:32
Денис Сергеев:
А какое образование у господина, что он берется расшифровывать снимки со спутника? Кстати, ведь РФ официально не отрицает подлинность снимков, так как знает правду, да и специалисты в мире да и РФ есть, не все вроде господина бросились работать троллем Ольгино.
Оксана Сироїд: Парламент – це клуб, який звик грати за олігархічними правилами
Україна в довгій шухляді: в Мюнхені визначили нові пріоритети світової безпеки
Папа замість Бандери. Як поляки України виживають між двома вітчизнами
Ті, що біжать по лезу, або Чим завершився візит МВФ в Україну
Усі публікації