Повернутись до публікації

Порошенко - Путіну: Це не громадянська війна, це - ваша агресія

Субота, 13 лютого 2016, 12:14
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 92.112.107.---Vitaliy Renesans14.02.2016 14:28
Незрозуміло чому до цього часу не прийнято Закон про особливий статус окупованих територій, якщо вони цього так хочуть, де чітко прописати, що одразу після їх звільнення від російських окупантів, на цих територіях на 10 років вводиться пряме президентське правління через створення тимчасових адміністрацій. Усім жителям окупованих територій паспорти України замінюються на Посвідки на постійне проживання, з наданням права в подальшому відмовитись від українського громадянства і залишити територію України, або відновити українське громадянство. Процедура відновлення громадянства , враховуючи їх любов до росії повинна бути аналогічна російській - здача екзамену на знання української мови і історії України і звичайно необхідно буде довести свою непричетність до збройних формувань окупаційних військ
IP: 92.112.107.---Vitaliy Renesans14.02.2016 14:18
Якщо вже наш президент таке сказав, то напрошується вже у вівторок прийняти Закон про окуповані території, де чітко прописати, що Крим не анексовано, а окуповано, як і частину Донбасу російською федерацією . Оголосити на окупованих територіях військовий стан. За цим повинні послідувати повна транспортна, енергетична, товарна блокада вказаних територій з покладанням всієї відповідальності за гуманітарну катастрофу на цих територіях на країну-агресора. Гуманітарні вантажі пропускати тільки під егідою Червоного хреста, а не кришувати бізнес ахметки в Донецьку. Повинен бути прийнятий закон про найжорсткіший візовий режим з країною-агресором з закриттям всіх консульських установ в росії. Всі росіяни кому необхідна віза в Україну зможуть її отримати в Мінську.
IP: 178.57.114.---Алексей Федяков14.02.2016 11:40
Пургомет этот Петюня: сколько лет прошло, а доказательств и фактов ноль. Паспортами светил (у военного паспорт!?), метелолом дырявый показывал (сам и наковырял в нем дыр), у самого фабрика в "тылу агрессора" нормально работает...Ох, будут Вальцмана черти в аду за ложь на сковородках жарить!)
IP: 69.159.170.---pylypivan13.02.2016 21:50
Дорогой троль Іван Петренко и ему подобные. Путин не прагматик а маразматик. Втянул России в несколько воен, потерял сотни миллиардов долларов и репутацию России в мире. Таким он и запомниться - ботоксный крепыш угробивший Россию.
IP: 193.178.187.---Niksel13.02.2016 20:33
Іван Петренко:
Громкие слова сотрясают воздух,а не собеседника.Говорить можно много и красиво,как допустим это делает Яценюк.Однако,если за красивыми словами не стоит абсолютно никаких дел,то это простое сотрясание воздуха!
Это Вы о себе?
IP: 193.178.187.---Niksel13.02.2016 20:32
Денис Сергеев:
А какое образование у господина, что он берется расшифровывать снимки со спутника? Кстати, ведь РФ официально не отрицает подлинность снимков, так как знает правду, да и специалисты в мире да и РФ есть, не все вроде господина бросились работать троллем Ольгино.
IP: 91.244.58.---Pyotr Ivanov13.02.2016 19:36
Денис Сергеев:, --- Ничего нового. КГБляди (и их тролли, одним из которых являешься ты) всегда так и говорят! Эту тактику они применяют более ста лет!..
IP: 82.193.99.---Oleksandr Burbon13.02.2016 18:45
Троли Хуйло-Путинские уже тут как тут.
Ответ президента Порошенко, дал по мозгам ольгинским тролям!
IP: 46.39.34.---Денис Сергеев13.02.2016 18:10
Где эти снимки Порошенко?? Одна болтовня! Выполняй лучше Минские договоренности. И свое предприятие закрой наконец в России-агрессора!! Пустослов!
IP: 178.94.26.---Виталий Москаленко13.02.2016 17:17
Це громадянський конфлікт, який підтримує РФ з одного боку, а з другого дмухає на вогнище США.
Це тільки початок. Насильства будуть жорстокішими – Гандзюк та інші активісти про напади на себе
Хроніки виборчого трешу: шоу-бізнес на службі в політиків
Дефолт на порозі? Що показав аналіз виконання держбюджету
Директор Sony: Щоб смартфони не перегрівалися, їх треба робити товстішими
Усі публікації