Донька Чеботаря побудувала будинок на землі університету, в якому працювала

9992 перегляди
П'ятниця, 5 лютого 2016, 01:15

Донька екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря побудувала будинок на землях, які віддав Національний університет біоресурсів і природокористування.

Про це повідомляє на сторінці в Facebook громадська організація "Екологія - Право - Людина".

Відзначається, що на землях Національного університету біоресурсів і природокористування вікову діброву площею 9,8 га віддали під елітну котеджну забудову, включивши частину лісу в адміністративні межі с. Лісники.

Згідно з документами, ініціаторами відчуження ділянки є самі землекористувачі - Вчена рада університету і Боярська Лісодослідна станція,  що ним опікується.

Як пишуть "Наші Гроші", сусідня з Чеботар ділянка землі, від якої відмовився університет, оформлена на Раїсу Вишневську - сестру дружини екс-першого віце-прем'єр-міністра Олександра Турчинова.

Згідно з офіційною інформацією з сайту МВС, Сергій Чеботар є почесним професором Національного університету біоресурсів і природокористування. У цьому ж університеті захищала кандидатську дисертацію його донька.

Нещодавно в інтерв'ю Сергій Чеботар заявив, що його донька була звільнена з університету саме після сюжету про її будинок в Лісниках.

Також він сказав, що нібито взагалі не знав, що ця земля належала його дочці.

Як відомо, ще в 2014 році повідомлялося про причетність Сергія Чеботаря до корупційних схем.

Згодом керівник програми "Наші гроші" Денис Бігус повідомив, що на їхню знімальну групу напали біля будинку Чеботаря; журналісти встановили особи двох із трьох нападників.

13 травня 2015 року Чеботар подав у відставку після скандалу з журналістським розслідуванням і був звільнений розпорядженням уряду від 14 травня.powered by lun.ua