Заступником голови Фонду держмайна призначений екс-помічник Кононенка

Вівторок, 1 березня 2016, 19:42

Кабмін призначив заступником голови Фонду державного майна Володимира Державіна, який раніше працював помічником депутата Верховної Ради Ігоря Кононенка на громадських засадах.

Про це йдеться в ухвалених ще 20 січня відповідних розпорядженнях уряду, пише "УНІАН".

Зокрема, розпорядженням №127 з цієї посади був звільнений Віталій Пількевич. Згідно з документом, він звільнений у зв'язку з переходом на іншу роботу.

У свою чергу розпорядженням №128 Кабмін призначив замість нього Державіна.

Згідно з даними на сайті ФДМ, крім посади заступника голови відомства, яка значиться як вакантна, у глави ФДМ є також перший заступник Дмитро Парфененко і два заступники - Андрій Гайдуцький та Наталія Лебідь.

Зазначимо, що Державін, займаючи посаду начальника управління правового забезпечення діяльності Київської міської ради, балотувався на виборах 2014 року до Верховної Ради за списком "Блоку Петра Порошенка" під №143.

Він був депутатом Київради попереднього скликання (2014-2015), входив у фракцію "УДАР-Солідарність".

З 2002 по 2003 роки він працював помічником юриста в ТОВ "Українська асоціація управління власністю", з 2003 по 2008 - юрисконсультом в ТОВ "Столиця", з 2008 року займався приватною адвокатською практикою.

Раніше ЗМІ вже повідомляли про те, що заступником Білоуса може бути призначений давній соратник Кононенка Державін, проте офіційного підтвердження цієї інформації не було.

Економічна правда

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.