Суд арештував банківські рахунки компаній Олександра Януковича

4676 переглядів
Понеділок, 28 березня 2016, 11:18
062.ua

Печерський районний суд Києва 3 березня наклав арешт на 11 банківських рахунків в 3 банках, які були відкриті компаніями, що належали Олександру Януковичу.

Про це йдеться в ухвалах суду від 3 березня, оприлюдненими в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Українські новини.

Зокрема, арешти були накладені на рахунки компаній "Мако Холдинг", "Мако Актив", "Білдінг Інвестменс Груп".

Суд наклав арешти на 4 рахунки в банку ING Bank NV (Нідерланди), на 5 рахунків в "УкрБізнесБанку" і на 2 рахунки у "Всеукраїнському банку розвитку (останні 2 - ліквідовані)".

Розмір грошових коштів, які знаходяться на зазначених рахунках, в текстах визначень не вказані.

У ході досудового розслідування встановлено, що Олександр Янукович протягом 2013 року за сприяння свого батька - колишнього президента України та інших осіб з числа вищого керівництва країни організував злочинну схему по сприяння належним йому підприємствам компаній групи "Мако" в протиправній мінімізації податкових зобов'язань, що підлягають сплаті до бюджету, а також у заволодінні цими бюджетними коштами.

Зазначені протиправні дії Януковича-молодшого і групи невстановлених осіб призвели до фактичного ненадходження до держбюджету коштів на загальну суму 42,598 млн гривень.

Як повідомлялося, сім'я екс-президента Віктора Януковича зробила юридичні кроки для стягнення з України компенсації в рамках справи про оскарження санкцій. Йдеться про витрати понесені сім'єю екс-президента на адвокатів.

У п'ятницю, 25 березня, екс-міністр юстиції України Олена Лукаш заявила, що суд ЄС присудив виплату компенсацій Віктору Януковичу і двом його синам Олександру і Віктору, який загинув в березні 2015 року, в розмірі $ 80 тис на кожного. Йдеться про компенсацію витрат, які члени сім'ї Януковича понесли на послуги адвокатів у справі про оскарження санкцій Євросоюзу.

Наступного дня Мін'юст України в офіційній заяві спростував слова Лукаш, назвавши їх "плодом уяви".

"Економічна правда"

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua