У Маріуполі робили закордонні паспорти для "ДНРівців" - СБУ

Четвер, 3 березня 2016, 11:41

У Маріуполі працівники Служби безпеки України викрили масштабну корупційну схему, організовану високопосадовцями Державної міграційної служби у Донецькій області.

"Чиновники через "дружні" туристичні фірми оформляли за прискореною процедурою закордонні паспорти місцевим мешканцям. Вартість "послуги" стартувала від 2 тисяч гривень", - інформує СБУ.

Правоохоронці задокументували численні випадки заочного оформлення закордонних паспортів громадянам, які перебувають на тимчасово окупованих терористами територіях.

Готові документи кур’єрами переправляли до т.зв. "ДНР". Правоохоронці перевіряють інформацію щодо отримання паспортів учасниками незаконних збройних формувань бойовиків.

Співробітники СБУ спільно з прокуратурою затримали у робочому кабінеті одного з керівників міграційної служби під час отримання від посередника понад 10 тисяч гривень за видачу паспортів.

Під час обшуків у службових кабінетах міграційної служби та в офісах турфірм правоохоронці вилучили 120 тисяч гривень, 14 тисяч доларів США та документацію, що підтверджує незаконну видачу паспортів.

Чиновнику повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Його затримали відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу.

Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх посадовців та посередників, задіяних у корупційній схемі.powered by lun.ua