Україна судитиметься з РФ щодо боргу Януковича

Четвер, 3 березня 2016, 21:18

Україна подала до Високого суду Англії підтвердження про отримання нею процесуальних документів в якому заявила про свій намір заперечувати заборгованість перед РФ.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

"Україна знову підтверджує свій раніше заявлений намір рішучо захищати свою позицію у справі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, для представництва України у цьому провадженні Мінфін України залучив Quinn Emanuel Urquhart & Sullivan, провідну міжнародну юридичну фірму, що спеціалізується на представництві у судах.

Нагадаємо, 17 лютого 2016 року Росія подала позов проти України до Високого суду Лондона через невиплату трьох мільярдів доларів боргу.

Як відомо, цю суму уряд Азарова взяв у Росії в борг в кінці 2013 року. У 2015 році Україна реструктурувала всі свої борги крім цього, оскільки Росія відмовилася вести відповідні переговори.

У кінці грудня 2015 року президент Росії Володимир Путін доручив Силуанову подати позов проти України через цей борг.

Як повідомлялося, Україна оголосила мораторій на виплату всіх боргів перед РФ, включаючи борг, взятий урядом Азарова у 2013 році в обсязі 3 млрд доларів, а також борги держхолдингу "Укравтодор" і Конструкторського бюро "Південне" перед російськими банками.

На початку січня поточного року Україна домовилася із Сбєрбанком Росії про реструктуризацію кредитів Державного агентства автомобільних доріг "Укравтодор" і конструкторського бюро "Південне".

Економічна правдаpowered by lun.ua