Адвокат: За Савченко ведуть візуальний контроль, її стан задовільний

Неділя, 6 березня 2016, 14:10

Стан здоров'я української льотчиці Надії Савченко, незаконно ув'язненої у Росії, наразі задовільний.

Про це 6 березня повідомив один з адвокатів Савченко Микола Полозов, посилаючись на інформацію російського омбудсмена Елли Памфілової.

Як зазначив Полозов, за Савченко "ведеться постійний візуальний контроль, проводяться вимірювання артеріального тиску".

"На поточний момент в застосуванні примусового годування і введенні рідини немає потреби", - додав він. 

Також Полозов повідомив, що вже сформовано групу українських лікарів для обстеження Савченко, однак дату їх допуску у СІЗО ще не узгоджено.

Российский омбудсмен Э.А. Памфилова позвонила сейчас Вере Савченко и сообщила информацию о состоянии здоровья её сестры ...

Опубликовано Nikolay Polozov 6 марта 2016 г.

Як відомо, Надія Савченко оголосила сухе голодування 3 березня, після того, як суд не дав їй виступити з останнім словом і переніс засідання на 9 березня.

При цьому Савченко заборонила годувати себе силоміць, однак, як пояснювали адвокати, за російським законодавством їй не можуть дозволити померти.

Адвокат Савченко Микола Полозов закликав омбудсмена РФ Еллу Памфілову негайно розпочати моніторинг стану здоров'я Надії Савченко.

За словами Полозова, якщо 9 березня незаконно ув'язнену у РФ українську льотчицю не доставлять до суду, ніхто не буде знати, жива вона чи ні, і де перебуває, оскільки її можуть етапувати до якоїсь клініки для штучного виведення з голодування. powered by lun.ua