"Діамантовий" Корнієць: Каську і Сакварелідзе мене замовили

Понеділок, 4 квітня 2016, 13:55

Один із "діамантових прокурорів" Олександр Корнієць заявив, що заступникам генпрокурора Віталія Каська та Давіда Сакварелідзе його "замовили".  

Про це у понеділок він заявив журналістам у понеділок під час засідання засідання Голосіївського районного суду.

"На мою думку, саме Касько та Сакварелідзе отримали замовлення на усунення мене з посади, знаючи, що я мав бути призначеним 6 липня прокурором Київської області", - зазначив Корнієць.

На запитання, хто був замовником його усунення, прокурор відповів: "Були підприємці, зокрема і ті, які видобували незаконно пісок, за що вони звинувачують у закритті начебто кримінального провадження... Ви все побачите у ході судового розгляду".

Разом з тим, обвинувачення долучило до матеріалів кримінального провадження щодо Корнійця 23 томи доказів, суд ухвалив їх долучити.

Також представник прокуратури додав, що в ході слідства будуть допитані 60 осіб.

У свою чергу захист просив допитати 19 осіб, серед яких Сакварелідзе та Касько, однак суд наразі відмовив у цій дії, назвавши її "передчасною". 

Як відомо, екс-заступника прокурора Київської області Корнійця й екс-першого заступника начальника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна затримали 5 липня 2015 року за отримання хабара в розмірі 3 млн 150 тис. грн.

Під час обшуків у Шапакіна вилучили $400 тис., а в Корнійця – значну кількість ювелірних виробів, 65 діамантів і автомат Калашникова.

Звинувачення у судовому розгляді справи проти "діамантових прокурорів" доручили очолити заступнику генпрокурора Сакварелідзе.

Як відомо, 21 березня почався судовий розгляд справи "діамантових" прокурорів по суті.

24 березня Сакварелідзе заявив, що в ГПУ продовжують звільняти слідчих, які ведуть справу "діамантових" прокурорів.

За його словами, у Генпрокуратурі "зараз робиться все, щоб паралізувати цю справу". Він також назвав Віктора Шокіна адвокатом Корнійця й Шапакіна.

29 березня Сакварелідзе звільнили з прокуратури. Того ж дня Верховна Рада 289 голосами дала згоду на звільнення Шокіна з посади генпрокурора.

Українська правдаpowered by lun.ua