У Чернівцях заборонили вивіски із словом "Росія"

Понеділок, 4 квітня 2016, 21:21

Чернівецька міськрада заборонила використання у місті вивісок, оголошень, щитів, таблиць і дощок, у яких використовується слово або словосполучення "Росія".

Про це йдеться в рішенні міськради від 31 березня 2016 року, оприлюдненому на офіційному сайті Чернівецької міськради.

Як відомо, таке рішення було ухвалене відповідно до статті 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" після аналізу подій в країні, а саме, "ведення неоголошеної гібридної війни "країною-агресором Росія", анексію Криму і захоплення українських земель, і як результат цих дій – 7 тис. загиблих патріотів, 17 тис. поранених і покалічених бійців".

Міськрада також посилається на "звернення багатьох громадських організацій та численні звернення мешканців міста Чернівці".

"Чернівецька міська рада вирішила: заборонити у Чернівцях використання вивісок (що означає вид діяльності, назву підприємства, установи) в яких використовується слово "Росія" або словосполучення "Росія", - зазначено у документі.

Також рішенням міськради заборонено використання в Чернівцях рекламних оголошень, щитів, таблиць, дощок з будь-якого матеріалу і у будь-якому місці, у яких використовується слово або словосполучення "Росія".

Міськрада Чернівців доручила керівникам, власникам, власникам підприємств, установ, організацій у 10-й термін вжити оперативних заходів з демонтажу вивісок, оголошень, щитів, таблиць, дощок, у яких використовується слово або словосполучення "Росія".

Контроль за виконанням цього рішення покладено на постійну комісію міської ради з питань законності, прав і свобод людини, регламенту, депутатської діяльності, етики та запобігання корупції.

Українська правда, Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua