Відповідальність за збитий під Алеппо літак взяла "Ахрар Аш Шам"

Середа, 6 квітня 2016, 00:44

Сирійська угруповання "Ахрар Аш Шам" взяла на себе відповідальність за збитий у вівторок, 5 квітня, літак ВПС Сирії.

Про це пише видання The National.

Угруповання, що воює пліч-о-пліч з Аль-Каїдою заявило, що збитий літак наносив повітряні удари в районі міста Аль Ейс. До цього джерело з боку бойовиків повідомляло, що пілот літака вижив і був узятий в полон.

В інтернеті з'явився відеозапис, на якому видно, що впав літак і десятки людей, що стовпилися навколо лежачої на землі людини. Деякі з них кричать: "Він сирієць, він сирієць! , А інші: "Заберіть у нього зброю".

"Ахрар Аш Шам" в союзі з іншим угрупуванням "Аль-Нусра" воює з урядовими військами на півночі і північному заході Сирії.

Сирійське державне телебачення повідомило, що літак був збитий у вівторок ракетою земля-повітря під час розвідувального польоту над провінцією Алеппо. Льотчик катапультувався.

За інформацією Сирійської обсерваторії з прав людини, пілот був захоплений бойовиками "Аль-Нусра". Місцеві джерела кажуть, що збитий літак - це винищувач-бомбардувальник Су-22.

Про збитий літак спочатку повідомляла Сирійська обсерваторія з прав людини. Пізніше ці відомості підтвердило командування сирійської армії. Представник армії назвав модель збитого літака - винищувач-бомбардувальник Су-22.

Офіційний представник Міністерства оборони Росії генерал-майор Ігор Конашенков заявив, що російська бойова авіація не виконувала завдання в районі міста Алеппо.powered by lun.ua