Російська влада зловтішається з референдуму в Нідерландах

Четвер, 7 квітня 2016, 14:27

Російські політики навперебій коментують результати референдуму в Нідерландах щодо угоди про асоціацію між Україною і ЄС, не приховуючи радощів.

Так, прем'єр РФ Дмитро Медведєв у своєму Twitter написав, що підсумки голландського референдуму - індикатор ставлення європейців до української політичної системи.

А прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив: "Це абсолютно внутрішня справа Нідерландів, але це показує ставлення громадян Голландії до документа (угода про асоціацію України і ЄС – ред.) У них, значить, є питання і недовіра, і вони сигналізують про це, але втручатися як-то ми не вважаємо можливим".

Глава комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков (СР) не стримувався у виразах, заявивши, що українці лякають європейців.

"Як мені здається, ось цей образ України, що шантажує та погрожує і прагне видертися на плечі ЄС, щоб від нього отримувати, але не здатна що-небудь дати, крім оскаженілої русофобії і стратегії конфронтації з Росією, налякав частину європейців. І ця тривога, цей переляк найбільше проявилися в Голландії, звідки цілком закономірні результати референдуму", - сказав Пушков.

"Україна рветься в Європу, фактично шантажуючи Європу, і рветься в якості величезного нахлібника, якого європейці повинні годувати, поїти і захищати ще чомусь на світовій арені. Мені здається, що такий образ України, який створився у значної частини європейців, в Голландії викликав різке неприйняття", - продовжив Пушков.

Українська правдаРБК, РИА Новостиpowered by lun.ua