Справу проти "глави МЗС ДНР" передали до суду

Четвер, 7 квітня 2016, 15:07

Прокуратура Донецької області скерувала до суду обвинувальний акт для заочного засудження так званого "міністра закордонних справ ДНР".

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Він обвинувачується в участі у терористичній організації.

Слідство встановило, що у листопаді 2014 року 38-річний мешканець Макіївки вступив до лав терористичної організації "ДНР", зайнявши посаду "міністра закордонних справ ДНР".

До його повноважень входило забезпечення дипломатичних і консульських відносин "ДНР" з іноземними державами та міжнародними організаціями, забезпечення спільно з іншими органами виконавчої влади безпеки громадян, установ і інших об'єктів невизнаної республіки за кордоном, а також сприяння розвитку зв'язків і контактів "із співвітчизниками, які проживають за кордоном".

"З листопаду 2014 по лютий 2016 року, перебуваючи на зазначеній посаді, посібник терористів здійснював особисто та надавав злочинні накази і вказівки підпорядкованим йому особам щодо здійснення популяризації та розповсюдження ідеї так званої незалежності "ДНР", направленої на зміну меж території та державного кордону України, тобто активно сприяв діям терористів", – заявили у відомстві.

Через те, що підозрюваний й досі знаходиться на непідконтрольній українській владі території та на допити до слідчого не з’являється, прокуратурою прийнято  рішення про передачу справи до суду для заочного засудження посібника терористів.

Йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Українська правдаpowered by lun.ua