Прокуратура: доводи захисту ГРУшників підтверджують агресію РФ

П'ятниця, 8 квітня 2016, 13:15

Прокуратура розцінює документи, надані в суді адвокатами російських військових Євгена Єрофеєва і Олександра Александрова, прямим доказом російської агресії на Донбасі.

Про це журналістам заявив військовий прокурор Ігор Німченко, передає ЛІГА.net.

"Всі ці докази, які зараз надав захист, це прямий доказ російської агресії. Відповідно до того, що зараз надав нам захист, "чудові хлопці" Александров і Єрофєєв пішли збирати фіалки в район мосту під Щастям. Там "абсолютно випадково" була інша розвідгрупа (бойовиків, - ред.), яка абсолютно випадково теж мала автомат Вал, і вони вбили нашого солдата", - сказав він.

В ході сьогоднішнього засідання адвокати Єрофєєва і Александрова продемонстрували відеозапис, на якому бойовик, який представився "розвідником армії ЛНР", заявив, що нібито саме його групою, а не групою Єрофєєва, 16 травня 2015 року був убитий військовослужбовець ЗСУ Вадим Пугачов.

"Всі ці люди, які давали інтерв'ю на камеру, робили це під копірку. Вони робили так, як їм наказали. Це прямий доказ того, що росіяни повністю маніпулюють людьми, які називаються "ЛНР", "ДНР", - сказав Німченко.

Починаючи з учорашнього дня, у суді у справі російських ГРУшників свої докази надає захист.

16 травня 2015 року в Луганській області бійці ВСУ спільно зі співробітниками СБУ затримали двох військовослужбовців 3-й спеціальної бригади особливого призначення ГРУ Генштабу РФ капітана Євгена Єрофєєва і сержанта Олександра Александрова. Пізніше в РФ заявили, що вони є "колишніми військовослужбовцями", і зажадали від України їх звільнення.

Президент Петро Порошенко заявив, що готовий обміняти Александрова і Єрофєєва на Надію Савченко.powered by lun.ua