Мін'юст назвав 357 посад у прокуратурах для люстрації

Субота, 9 квітня 2016, 10:58

Міністерство юстиції України опублікувало список з 357 люстраційних посад в органах прокуратури, а також список осіб, які займали дані посади та які підпадають під закон про люстрацію.

Дані опубліковано на спеціальному сайті Мін'юсту "Очищення влади в Україні".

"Міністерством юстиції проведено перевірку реалізації органами прокуратури України Закону "Про очищення влади" (далі – Закон), відповідно до критеріїв очищення влади визначених частиною першою та пунктами 1 – 8 частини другої ст.3 Закону "Про очищення влади", з переліком осіб, які у період з 22.02.2010 по 25.02.2014 обіймали такі посади з зазначенням дати призначення та звільнення кожної особи у люстраційний період. Зазначений перелік складено на підставі документів, наданих Генеральною прокуратурою України", - зазначено у повідомленні.

Як повідомила  директор департаменту з питань люстрації Мін'юсту Тетяна Козаченко, у прокуратурі виявлено 357 люстраційних посад, їх за 4 роки обіймали 486 осіб, 402 особи підпадають під критерії закону (за посадами), що є підставою застосування до них заборони (люстрації), пише Інтерфакс-Україна.

"Це лише 2% осіб від штату прокуратури. Але саме ці 2% були головними у забезпеченні рішень/діяльності прокуратури", - зазначила Козаченко.powered by lun.ua