Будні бойовиків: крадуть БТРи, тікають з гауптвахти, стріляють по мирних

Субота, 9 квітня 2016, 15:18

В лавах бойовиків  морально-психологічний стан особового складу залишається на низькому рівні: терористи під командуванням російських військових викрадають техніку та влаштовують хаотичну стрілянину по мирних мешканцях.

Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України від 9 квітня.

Зокрема, 6 квітня командир взводу 1 батальйону 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве)  самовільно залишив місце бойового чергування зі зброєю та вчинив хаотичну стрілянину у розважальному закладі н.п.Комісарівка, під час якої поранив місцевого мешканця.

"З огляду на відкрите обурення місцевого населення та чисельні погрози самосуду у Комісарівці введено комендантську годину та посилено комендантські патрулі", - зазначили у ГУР.

7 квітня під час спроби втечі з гауптвахти у н.п.Красний Луч заарештований сержант танкової роти 7 омсбр заволодів зброєю вартового, але був підстрелений черговим по комендатурі майором ЗС РФ С.Пархомовим.

8 квітня військовослужбовці розвідувальної роти 7 омсбр викрали бронетранспортер БТР-80 роти охорони 5 омсбр 1 АК ЗС РФ з полігону у районі н.п.Торез.

"Командир 5 омсбр полковник ЗС РФ І.Каплій в ультимативному порядку попередив командира 7 омсбр полковника ЗС РФ О.Бушуєва про те, що віддав наказ відкрити вогонь на ураження, якщо його бойову машину не повернуть добровільно", - зазначили у розвідці. powered by lun.ua