Дипломати Держдепу закликають до ударів по військам Асада

П'ятниця, 17 червня 2016, 06:16

Більше 50 співробітників Держдепу підписали внутрішній меморандум з критикою політики Обами в Сирії і закликами проводити удари проти уряду Асада.

Про це пише The New York Times.

У меморандумі чиновники Держдепу зазначають, що постійні порушення режиму припинення вогню в Сирії  приречуть зусилля із політичного врегулювання, тому що Асад не відчуває достатнього тиску, щоб вести переговори із помірною опозицією.

Меморандум закликає до розумного використання зброї, що мало би радикально змінити підхід до громадянської війни в Сирії, однак, як зазначає видання, немає ніяких ознак, що Обама планує змінити курс.

Втім, як пише газета, цей меморандум підкреслює глибокі тріщини в адміністрації і розчаровання від розуміння того, як треба мати справу з війною, що вбила понад 400 тисяч осіб.

Повідомляється, що меморандум був поданий через так званий "канал інакодумців", який було створено під час війни у В'єтнамі, як спосіб для співробітників висловлювати незгоду з існуючою політикою, не побоюючись репресій. Меморандум підписано 51 особою, що є надзвичайно великою кількістю, якщо не безпрецендентною, пише видання.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!