Луценко розповів конгресменам США про старі справи і "покарання мафії"

Субота, 4 червня 2016, 17:54

Генпрокуратура має довести до кінця старі справи, головною з них є справа екс-президента України Віктора Януковича.

Про це заявив генпрокурор України Юрій Луценко під час зустрічі з конгресменами США, повідомляє прес-служба ГПУ 4 червня. 

За словами Луценка, пріоритетами діяльності ГПУ є "притягнення до відповідальності не лише високопосадовців України, а й виконавців злочинних наказів всіх рівнів".

Разом з тим генпрокурор наголосив на "однакових підходах до розслідування злочинів, вчинених як колишніми, так і нинішніми представниками влади".

"Завдання – не покарати лише якомога більшу кількість колишніх високопосадовців, а навпаки – притягнути до відповідальності значну кількість організованих злочинних угруповань, що здійснюють розкрадання", - зазначив Луценко.

Серед інших важливих завдань прокуратури Генеральний прокурор назвав співпрацю з Омбудсменом з питань вирішення проблем осіб, щодо яких необхідно переглянути міру запобіжного заходу з огляду на стан здоров’я або затягнуті терміни очікування вироку суду.

Говорячи про перебіг та основні цілі реформування органів прокуратури, Луценко заявив про кадрове оновлення відомства шляхом призначення нових заступників ГПУ та керівників середньої ланки віком 30-35 років, які раніше не працювали у прокуратурі.

"Мають бути збережені призначення у системі слідчих підрозділів, оскільки перед ними одночасно стоять завдання як зламати систему, так і дати результат щодо покарання мафії", - заявив Луценко.

Українська правдаpowered by lun.ua