Австрія фіксує збільшення потоку брудних грошей з України

Понеділок, 6 червня 2016, 15:06

За підсумками 2015 року в Австрії зафіксовано рекордну кількість заяв про підозру у відмиванні грошей, які стосуються українців.

Про це у понеділок повідомляє "Deutsche Welle" посилаючись на Федеральне відомство кримінальної поліції країни.

У 2015 році австрійські банки заявили правоохоронним органам про імовірне відмивання грошей 197 українцями.

"Таким чином, кількість українців, на рахунках яких зафіксували підозрілі фінансові транзакції, зросла майже у чотири рази (в порівнянні із 2014 роком – ред.)", - пише видання.

Як зазначається, у правоохоронних органах Австрії не коментують, чим може пояснюватися "бум підозрілих транзакцій на рахунках українців 2015 року і про які суми коштів йдеться".

Також, за інформацією відомства, загалом кількість підозр щодо українців за 2015 рік зросла до 1793-ох. Це на 120 випадків більше, ніж 2014 року.

У міністерстві внутрішніх справ Австрії повідомили, що у 2015 року жоден українець не постав перед судом за обвинуваченням у відмиванні грошей.

"На даний момент правоохоронні органи розслідують 14 кримінальних справ проти українців щодо відмивання грошей. До України 2015 року було скеровано 24 запити про надання правової допомоги. Водночас, за період з початку минулого року жодна справа не була передана до суду, уточнили у міністерстві внутрішніх справ", - пише видання.powered by lun.ua