Парубій каже, що Путін домагається дострокових виборів в Україні

Вівторок, 7 червня 2016, 09:22

Росія намагається розхитати ситуацію в Україні, зокрема, через дестабілізацію Верховної Ради та, як наслідок, проведення дострокових виборів і призупинення реформ.

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV у понеділок ввечері, повідомляє "Укрінформ".

"Я не маю сумнівів, що із завдань і цілей Путіна по дестабілізації ситуації в Україні – це дестабілізувати Верховну Раду, добитися дочасних виборів, і, таким чином, просто зупинити країну на шляху до наших реформ", – сказав він.

Парубій додав, що з трьох гілок влади саме парламент є найбільш вразливою інституцією щодо дестабілізації становища в Україні.

"Якщо інститут президента є більш вертикальна і струнка система, якщо Кабінет Міністрів є похідний від Верховної Ради, то для того, щоб дестабілізувати країну, найкраще дестабілізувати ВРУ. Власне, тут починається криза і тут вона може мати своє продовження", – заявив спікер.

Водночас Парубій наголосив, що парламент продемонстрував впродовж останнього тижня здатність приймати важливі для держави рішення, у тому числі щодо виходу з економічної кризи.

За його словами, найважчий період цієї кризи вже пройдений, і вже цього року очікується вихід з неї.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!