На Донбасі 8 тис. осіб залишаються без питної води – Звіт ОБСЄ

Четвер, 9 червня 2016, 03:24

Вісім тисяч осіб у районі Докучаєвська по обидві сторони від лінії розмежування з 15 квітня залишаються без питної води.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ опублікованому 8 червня.

"СММ продовжує відзначати напружену ситуацію в районі Березового - Докучаєвська, приблизно за 30 км на південний захід від Донецька. Вісім тисяч осіб у районі, по обидві сторони від лінії розмежування, з 15 квітня залишаються без питної води. Поблизу контрольованого урядом Березового проведення ремонтних робіт на лініях електропередачі, пошкоджених внаслідок обстрілу, неможливе через значну замінованість цієї ділянки", - йдеться у звіті.

СММ ОБСЄ також відзначає значне збільшення кількості порушень режиму припинення вогню як в Донецькій, так і в Луганській областях. Більшість випадків насильства була зафіксована навколо Донецького аеропорту, підконтрольної уряду Авдіївки, підконтрольної "ДНР" Ясинуватої; на дорозі між контрольованим "ДНР" Дебальцевим та контрольованим урядом Світлодарськом; а також у районі мосту на південь від контрольованої урядом Станиці Луганської.

СММ зафіксувала відсутність значної кількості озброєнь у місцях постійного складського зберігання, а також наявність озброєння, що є порушенням відповідних ліній відведення.

Свободу пересування спостерігачів СММ продовжують обмежувати, особливо в районах, що не контролюються урядом.powered by lun.ua