Полозов закликає ЗМІ активніше висвітлювати політичні суди в Криму

Четвер, 9 червня 2016, 05:52

Адвокат заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, який проходить по "справі 26 лютого", Микола Полозов просить ЗМІ докласти додаткові зусилля для освітлення політичних процесів, що тривають в анексованому Криму.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Ахтем Чийгоз закінчує ознайомлення з матеріалами слідства. І перед відновленням процесу хочу звернути увагу на те, що суди, які проходять в Криму, в сенсі можливостей для освітлення знаходяться в гіршому становищі, ніж процес Савченко в прифронтовому Донецьку", - розповів Полозов.

Він звернувся до медіа з проханням прикласти особливі зусилля для того, щоб приїхати в анексований Крим для більш докладного висвітлення проходять там політичних процесів.

Адвокат пояснює, що приїзд українських журналістів в Сімферополь утруднений через статус окупованої території. Приїзд західних журналістів – через побоювання санкцій з боку України. Тому кримські процеси, в тому числі "справа 26 лютого", виявляються практично в ситуації інформаційної блокади, що дуже погано для політичних процесів, що вимагають максимально широкого і гучного освітлення.

Чийгоза утримують під вартою в окупованому Криму з 29 січня 2015 року. Йому інкримінували частину 1 статті 212 Кримінального кодексу Російської Федерації ("організація масових заворушень"), яка передбачає позбавлення волі терміном на 10 років. Причиною арешту стала участь заступника голови Меджлісу в мітингу перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!