Кучма каже, що в процесу обміну полоненими не видно кінця

Четвер, 9 червня 2016, 19:32

Наразі важко говорити, коли закінчиться процес обміну заручниками із бойовиками ОРДЛО.

Про це у четвер сказав представник України в тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, екс-президент України Леонід Кучма, передає "Інтерфакс-Україна".

"112 людей там (на непідконтрольній території Донбасу – ред.), і ніхто на сьогоднішній день не може сказати, коли цей процес закінчиться, тому що він став політичним процесом: використання людської трагедії в політичних цілях", - сказав Кучма.

Також він зауважив, що для звільнення українки Надії Савченко потрібні були прямі контакти політиків на найвищому рівні.

"Без прямих контактів президента Порошенко з президентом Путіним Савченко не звільнили б. Що б там не говорили", - підкреслив він.

Кучма відзначив високу ймовірність звільнення найближчим часом з Росії двох громадян України - Юрія Солошенко і Геннадія Афанасьєва.

"Є сьогодні така можливість, що найближчим часом звільнять двох наших - Солошенко і Афанасьєва", - сказав він.

Як відомо, один з учасників гуманітарної підгрупи на переговорах у Мінську Віктор Медведчук заявляє, що українців Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва, яких утримують в Росії невдовзі обміняють на двох людей причетних до трагічної пожежі в Одесі 2 травня.powered by lun.ua