Ситник і Холодницький бояться, що справу Онищенка блокуватимуть

П'ятниця, 1 липня 2016, 11:24

САП і НАБУ заявляють про супротив розслідуванню справи Олександра Онищенка та закликають ВР дозволити зняття депутатської недоторканності та арешт депутата.

Про це заявили голова НАБУ Артем Ситник та керівник Спеціальної антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на брифінгу в п'ятницю.

За словами Ситника, під час розслідування справи "йшов великий супротив".

"Від початку двом ключовим фігурантам обирається смішна застава. Крім того, коли їх відпускали, під СІЗО збиралися тітушки. Я був змушений залучати підрозділ спецоперацій НАБУ, щоб відбити тих фігурантів", - розповів Ситник, маючи на увазі фігурантів Постного та Рябошапку.

"Скажу відверто, була проведена розмова і попереджено, що при спробі фізично забрати Постного і Рябошапку, управління спецоперацій буде змушене відкривати вогонь на ураження", - зазначив він.

Ситник нагадав, що Рябошапці вже обрано заставу в сумі 100 млн, по Постному процес триває.

"Тож супротив зараз великий, ті факти, які я навів, є підтвердженням, що подання прокуратури треба підтримати в повному обсязі", - наголосив він.

Холодницький висловив побоювання, що у ВР може блокуватися рішення по Онищенку і висловив сподівання, що ВР у вівторок дослухається до позиції НАБУ і САП і "дадуть можливість довести цю справу до суду і до вироку".

"Доказі зібрані нами ми вважаємо достатніми, щоб оголосити підозру, в тому числі Онищенку. Коли починаються розмови про регламент, складається думка, що будуть спроби заблокувати рішення, наприклад дати згоду на притягнення до відповідальності, але не на арешт", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!