Кабмін підтримав ідею допомоги дітям загиблих журналістів

П'ятниця, 1 липня 2016, 13:00

Кабінет міністрів підтримав пропозицію надати соціальний захист дітям журналістів, які загинули під час виконанням професійних обов’язків.

На засіданні у п’ятницю уряд підтримав проекти указів президента стосовно нащадків загиблих В'ячеслава Веремія, Дмитра Лабуткіна й Сергія Ніколаєва .

Перший заступник голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України Богдан Червак сказав:

"З метою забезпечення соціального захисту дітей журналістів, які загинули або стали інвалідами у зв’язку з виконанням службових обов’язків, проектом указу президента запропоновано призначити стипендії донці журналіста Дмитра Лабуткіна, який загинув у зв’язку з виконанням службових обов’язків, та Валерії Кравчук, донці журналіста Сергія Ніколаєва, який загинув під час виконання обов’язків",

"Іншим указом президента Максиму Веремію, сину журналіста В'ячеслава Веремія, який загинув у зв'язку з виконанням службових обов'язків (теж надається допомога – ред..)", – додав Червак.

Як відомо, кореспондента газети "Вести" В'ячеслава Веремія убили 19 лютого 2014 року у Києві, під час спроби придушення Майдану, так звані "тітушки" через спробу сфотографувати їх.

Військовий журналіст Дмитро Лабуткін, який був заступником редактора Телерадіокомпанії Міноборони "Бриз", загинув 16 лютого 2015 року в районі Дебальцевого Донецької області. У зоні АТО він вів фотозйомки для переговорної групи у Мінську, але разом із розвідгрупою ЗСУ потрапив під обстріл у колоні, якою вночі вивозили поранених у напрямку Артемівська.

Фотограф газети "Сегодня" Сергій Ніколаєв потрапив під мінометний обстріл у районі Пєсків Донецької області 28 лютого 2015 року, був поранений осколками і помер у лікарні.

Олена Рощенко, УП

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.