Афанасьєв отримав квартиру в Києві

Вівторок, 5 липня 2016, 18:02

Звільнений з російського ув’язнення кримчанин Геннадій Афанасьєв отримав квартиру у Києві.

Про це він написав на своїй сторінці в Facebook та опублікував фото нової квартири.

"І ось сьогодні отримав ключі від квартири, в якій я буду жити і сподіваюсь, що це місце стане моєю домівкою на довгі часи. Вважаю, що такі дії влади дарують надію решті кримчан на нове життя і працю, коли вони незабаром повернуться з полону!", - написав Афанасьєв.

На фото видно, що квартира розташована не в новому будинку.

Афанасьєв подякував за нове житло.

Як відомо, 14 червня 2016 року Геннадія Афанасьєва разом із Юрієм Солошенком повернули з російської в'язниці за обміном в Україну. Перший час після повернення в Україну Афанасьєв перебував у лікарні, потім його прихистив у Києві друг.

Кримського активіста Афанасьєва затримали 9 травня 2014 року в Сімферополі. Його звинуватили в участі в нібито організованому в Криму Олегом Сенцовим "терористичному співтоваристві".

На попередньому слідстві Афанасьєв визнав провину й свідчив проти українців Олега Сенцова й Олександра Кольченка, але на суді заявив, що давав свідчення під тортурами.

У грудні 2014 року Московський міськсуд визнав Афанасьєва винним у тероризмі за одразу кількома статтями й засудив до 7 років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії суворого режиму.

Українська правдаpowered by lun.ua