У "Народному фронті" заявили, що Савченко виголошує тези Путіна

Середа, 3 серпня 2016, 16:42

Партія "Батьківщина" повинна або відмежуватися від нардепа Надії Савченко, або взяти політичну відповідальність за неї.

Про це заявлює нардеп від "Народного фронту" Андрій Тетерук, повідомляє прес-служба політсили.

За його словами Савченко "виголошує всі ті політичні вимоги й пропагандистські тези, які висуває щодо України Путін".

"Згадаймо: "прямі переговори" з російськими маріонетками; "вибачення" України перед терористами; "у Євромайдані й війні винна сьогоднішня влада України"; "декомунізація і захист української мови розколюють країну"; нова конституція з економічною автономією регіонів, парламентською республікою з мажоритарною системою", - перерахував Тетерук.

"Все це ми роками чуємо або від самого російського тирана, або від його кума й партнера Віктора Медведчука. Тому "Батьківщина" має або відмежуватися від путінського лобіста Савченко, або відкрито взяти політичну відповідальність за неї", - заявив Тетерук.

На його думку, об’єднання фракції "Батьківщина" навколо Надії Савченко буде послідовним і чесним політичним рішенням. Водночас він відмовився коментувати мотиви й обставини, з яких Надія Савченко, на його думку, лобіює інтереси путінського режиму.

Як відомо, Савченко на прес-конференції 2 серпня заявила, що з середи оголосить голодування, протестуючи проти "бездіяльності влади та світу" в питанні звільнення українських заручників.

Вона пообіцяла голодувати до досягнення результату, зокрема – розблокування процесу обміну політв'язнів з Росією.

Українська правдаpowered by lun.ua