ГПУ показала відео із закритих засідань суду над "торнадівцями"

П'ятниця, 5 серпня 2016, 17:55

Генеральна прокуратура оприлюднила відео з матеріалами закритого судового засідання у справі "Торнадо".

У ГПУ навели причини, чому таке засідання було закритим.

"У зв'язку з дослідженням обставин злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості, необхідності запобігання розголошення обставин, які принижують гідність особи потерпілих, якими є катування, необхідності забезпечення безпеки потерпілих та свідків", - сказано у повідомленні.

Також у Генпрокуратурі нагадали, у чому саме звинувачують командира батальйону "Торнадо" Руслана Онищенка і його підлеглих. Зокрема йдеться про створення злочинної організації та вчиненні у її складі злочинів пов'язаних з задоволенням статевої пристрасті неприроднім способом, катування, викрадення людей та інше.

На відео показано, як Онищенко поводив себе агресивно під час засідання суду, лаявся і кидався фекаліями. Також наводяться свідчення потерпілих про злочини з боку "торнадівців" і частини слідчих експериментів.

Як відомо, у червні 2015 року стало відомо про затримання 8 бійців "Торнадо", у тому числі командира Руслана Онищенка, за незаконне позбавлення волі і викрадення місцевих жителів, їх тортури, вбивства і низку інших тяжких злочинів.

18 липня 2015 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про розформування роти "Торнадо".

Під час судових засідань у справі "торнадівців" біля судів відбуваються акції протесту, на яких вимагають відкритого засідання.

  powered by lun.ua