Меркель запевнила, що вирішувати питання України без неї самої не будуть

Понеділок, 5 вересня 2016, 16:07

Канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що не знає, коли відбудеться наступна зустріч "нормандської четвірки", а у Китаї ніяких рішень не приймалося у відсутності України.

Про це вона заявила за підсумками саміту "Великої двадцятки", що завершився у понеділок у китайському Ханчжоу, повідомляє "Укрінформ".

"Стратегічно важливого тут (на саміті "Великої двадцятки" – ред.) нічого не сталося. Для цього (врегулювання ситуації на Донбасі – ред.) нам потрібна Україна", – сказала Меркель.

Вона нагадала, що у Китаї сторони не змогли зустрітися у "нормандському форматі", тому її зустрічі з іншими лідерами "не були стратегічними переговорами". Меркель не виключає, що наступна зустріч у "нормандському форматі" на рівні глав держав і урядів все ж відбудеться, але "чітких термінів" представити не може.

Глава уряду ФРН повідомила, що провела інтенсивний обмін думками з українського питання з президентом США, з яким у Берліна "однаковий підхід" – підтримують Мінський процес.

На брифінгу у Берліні представник німецького уряду Ульріке Деммер підтвердила, що Меркель обговорювала українську тематику з російським, американським і французьким президентами.powered by lun.ua