Богодайко виборов для України "золото" на Паралімпіаді

П'ятниця, 9 вересня 2016, 08:27

Українець Євген Богодайко виборов золоту медаль на Паралімпіаді у плаванні на дистанції 100 м на спині.

Він подолав цю дистанцію за 1 хв 10 с 55", повідомляє Національний паралімпійський комітет України.

Загалом за результатами 8 вересня Україна має 1 золоту, 1 срібну та 7 бронзових нагород і третє місце за загальною кількістю нагород.

Срібну медаль виборов Дубров Денис, котрий лише 24 соті долі секунди поступився першому місцю, подолавши дистанцію 100 м брасом за 1 хв 05 с 10''.

Лише 15 сотих доль секунди не вистачило до срібної медалі Ользі Свідерській (1 хв 34 с 86") на дистанції 100 м вільним стилем – вона отримала "бронзу".

Також бронзові нагороди отримали:

- Хруль Оксана на дистанції 100 м на спині (1 хв 26 с 82");

- Семененко Ярослав на дистанції 100 м на спині (1 хв 15 с 41");

- Давид Хорава (дзюдо, вагова категорія 66 кг);

- Юля Галінська (дзюдо, вагова категорія 48 кг);

- Катишев Руслан у стрибку в довжину (6,20 м);

- Данилюк Роман - штовхання ядра (15,94 м).

В змаганнях першого дня взяло участь 45 українських спортсменів в 7 видах спорту.