Повернутись до публікації

"Азов" створив партію: хоче відновлення ядерного потенціалу та легалізації вогнепальної зброї

П'ятниця, 14 жовтня 2016, 12:45
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 178.94.6.---Виталий Москаленко15.10.2016 18:47
Благими намерениями дорога в ад вымощена. Лозунги одно, а их реализация совсем другое. Поздно, нет у страны ресурсов чтобы розквитнуты. А Заграница хер поможет
IP: 91.239.106.---MR_Holms14.10.2016 18:47
Згідно з ухваленою програмою партії, "Нацкорпус" виступає за відновлення ядерного потенціалу України, націоналізацію стратегічних підприємств і легалізацію вогнепальної зброї.
.
...а Нацкорпус не выступает за постройку и запуск в Украине производственных мощностей, снижения безработицы, повышения уровня жизни украинцев, снижения преступности?.. нет не выступает... ему подавай ядерное оружие, смертную казнь и разрешение на огнестрельное оружие... созидать - это не их... они тупые, одноизвилинные разрушители...
IP: 93.73.27.---Gonta_2014.10.2016 18:33
DND:
Ми козацька нація і повинні мати зброю, мало того, прикордонні села повинні мата напіввійськовий статус, не олігархи, а громадяни повинні захисчати свою волю. В чому різниця, да в тому, що бандтити і влада має зброю, а громадяни її - зась.
Вздовж всього кордону з Росією треба створювати воєнізовані поселення за ізраїльським зразком, заохочуючи, в т.ч. і економічно, поселення в них патріотів та ветеранів ЗСУ. Ізраїльльські мешканці воєнізованих поселень є озброєні і легкою короткоствольною зброєю для "повсякденних прогулянок", і важкими автоматичними системами на випадок серйозної бійки.
А по лінії розмежування з ОРДЛО і Кримом має бути не квазі-кордно, а типу лінії фронту: ніхто нікуди не ходить, не їздить і не переходить, а будь-який новий об'єкт на ворожій території розглядається насамперед як нова ціль для ураження (тоді і контрабанди не буде, бо контрабанда виникає тоді, коли можна вирішувати кому дозволити провіз, а кому -- ні).
IP: 91.225.121.---DND14.10.2016 16:49
Ми козацька нація і повинні мати зброю, мало того, прикордонні села повинні мата напіввійськовий статус, не олігархи, а громадяни повинні захисчати свою волю. В чому різниця, да в тому, що бандтити і влада має зброю, а громадяни її - зась. Але імпотентне МВС і корумпорваний Президент не захистить Вас, лише кожний може захистити себе і державу яка є адекватною і чесною щодо громадян, тобто політикам доносять правду щодо ситуації в країні і вони правдиво реагують. Зараз є фарисейство, тобто, на адекватні виклики влада реагує брехнею. Наприклад, здача зброї, флоту ворогу, контрабанда і торгівля з окупантом це виявляється "героїзм" і Порошенко вручає медалі цим субьєктам.
IP: 93.73.27.---Gonta_2014.10.2016 16:32
sensor+2:
А шо делать если я

1) За восстановление ядерного потенциала.

2) Против легализации огнестрельного
Страх легалізації зброї від нерозуміння ситуації: злочинцю, бандиту, убивцю легалізація не потрібна, бо він чхати хотів на закон і все одно озброюється в той чи інший спосіб. Легалізація зброї потрібна звичайним законослухняним громадяна для свого захисту в екстремальних ситуаціях від злочинців (або приватних, або державних, на жаль таке теж буває). Тож озброєння звичайних громадян не несе такої вже небезпеки для оточуючих, бо вони мають досить високий психологічний поріг його застосування.
Напариклад, ізраїльські і швейцарські громадяни в переважній більшості досить серйозно озброєні (вдома зберігаються навіть крупнокаліберні кулемети, не кажучи вже про автоматичну зброю), але це не призводить до масованої різанини на вулицях.
IP: 93.73.27.---Gonta_2014.10.2016 16:20
sensor+2:
А шо делать если я

3) За всеукраинский референдум по отделению ОРДЛО и за положительное голосования на нём. Тамошнее боль-во поддержала оккупантов. Под влиянием многолетней пропаганды или нет, но это факт с которым нужно считаться и без которого оккупация не была бы возможна. Считаю что такие граждане Украине не только не нужны, а их наличие в таком кол-ве просто опасно для благополучия и безопасности остальных.
Знаєте, під час 2-ї світової війни значна частина населення Судетів, Сілезії та Ельзасу і Лотарингії підтримали гітлерівську окупацію. В Німеччині для них навіть окрему назву придумали: "фольксдойчі". Але через це ані Чехія, ані Польща, ані Франція відповідно не стали "розкидатися" своїми територіями (ані з референдумами, ані без них) і застосували зовсім інший механізм вирішення проблеми: кому не подобаються наші країни, ті можуть перебратися жити кудись в інше місце. В сучасному світі територіями не розкидаються...
IP: 93.73.27.---Gonta_2014.10.2016 16:10
"Згідно з програмою, держава має надати громадянам право відмовитися від військового призову. Для цього громадянин має заплатити певну суму до бюджету і відмовитися від виборчого права", -- концептуально слушна думка, яка потребує доопрацювання і уточнення.
Наприклад, можливо буде доцільним крім (або замість) разового відкупу від військової служби застосувати для подібної категорії громадян підвищені ставки прибуткового податку. Також відмова від виборчого права має стосуватися, як активного, так і пасивного виборчого права, а також фіксуватися в реєстрі виборців і в реєстрі громадян. Якщо вже обмежується виборче право громадян, що неслужили у війську, то тим більше буде доцільним заборонити їх призначення на посади перших керівників державних підприємств, а також на будь-які керівні посади в секторі державного управління (людина, яка відмовляється брати участь в захисті держави, має усвідомлювати, що це значно вплине на можливості її кар'єрного зростання).
IP: 77.222.137.---Валерій Щербина14.10.2016 13:33
Пречиста Свята Покрово –

Козаків покровителько!

І наших звичаїв хранителько!

Молюся тобі, Богородице мила,

Щоб славою ти Україну покрила,

Як землю багрянцем дібров,

Щоб ворог її не зборов.

Даруй доброту і любов.

Візьми нас під свій Материнський Покров!
IP: 94.178.217.---sensor+214.10.2016 13:32
А шо делать если я

1) За восстановление ядерного потенциала.

2) Против легализации огнестрельного

3) За всеукраинский референдум по отделению ОРДЛО и за положительное голосования на нём. Тамошнее боль-во поддержала оккупантов. Под влиянием многолетней пропаганды или нет, но это факт с которым нужно считаться и без которого оккупация не была бы возможна. Считаю что такие граждане Украине не только не нужны, а их наличие в таком кол-ве просто опасно для благополучия и безопасности остальных.
IP: 46.133.223.---formalin14.10.2016 13:25
Гасла свідчать про глибокий непрофесіоналізм і відсутність стратегії. Ліво-права ідеологія. Програми цілісної нема. Половина гасел нереалістична, половина - не актуальна. Прогноз -безнадійний! Має нарешті утворитися послідовна права політсила, а не постсовкові сурогати! Об'єктивно вона може знайти необхідну підтримку!
Якщо завтра запрацює податок на виведений капітал: про наслідки
Капсула пам’яті: Для чого японський християнин створив у Фукуямі Освітній центр Голокосту
Розширення Євросоюзу і санкції проти РФ: що принесе головування Болгарії в ЄС
Who is Mr Манько. Втеча від Інтерполу в крісло глави Держслужби
Усі публікації