Фейгін прогнозує інформаційне вкидання у справі Сущенка

Середа, 2 листопада 2016, 16:47

Адвокат незаконно утримуваного Росією українського журналіста Романа Сущенко Марк Фейгін прогнозує, що російська пропаганда готує інформаційне вкидання в справі про зване "шпигунство".

Про це він сказав на прес-конференції в Києві в середу.

"Ми повинні очікувати до кінця року якогось вкидання... Для міжнародної думки буде вкинуто, може, якийсь фільм або відеозапис... Будуть розповідати про те, якого страшного шпигуна в особі Романа Володимировича Сущенка піймали. І що все агентство "Укрінформ" суцільні шпигуни. Це буде точно", – сказав адвокат.

Фейгін зазначив, що фігурантом цієї контркампанії, очевидно, буде і він як затаврований в Росії "русофоб і жидобандерівець".

Про тимчасові перспективи розгляду справи Сущенка Фейгін зазначив наступне:

"Процес у справі Сущенка може затягнутися. Відповідно до Кримінально-процесуального кодексом до 2 років може бути термін попереднього слідства".

Але оскільки питання знаходиться в політичній площині, за словами адвоката, "якщо нагорі буде прийнято рішення про обмін, можуть як прискорити, так і затягнути".

Відповідаючи на запитання, коли буде наступне судове засідання, захисник Сущенка відповів:

"Найближче засідання – це продовження арешту. Термін закінчується 30 листопада. Десь за тиждень 23-е, 25-е або 26-е пройде засідання, яке продовжить йому термін утримання під вартою ще на 3-4 місяці".

За словами Фейгіна, на це засідання в Лефортовський суд Москви на оголошення вступної резолютивній частині постанови повинні пустити журналістів.

Що стосується основного суду, то адвокат нагадав, що він буде закритим.

Валентина Романенко, УПpowered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!