Парубій оскаржив зобов’язання спростувати звинувачення Медведчука

Вівторок, 3 січня 2017, 19:00

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оскаржив рішення Печерського райсуду Києва, який зобов'язав спростувати звинувачення Віктора Медведчука у фінансуванні екстремістських груп на сході України.

Про це повідомляють "Українські новини".

Відповідно до ухвали Апеляційного суду Києва від 9 грудня 2016 року, подати заперечення на апеляційну скаргу можна до 13 січня 2017 року.

Справу призначено до розгляду по суті на 17 січня.

Як відомо, 7 листопада 2016 року Печерський районний суд Києва визнав недостовірною та такою, що принижує честь і гідність, поширену Парубієм 4 липня 2014 року на брифінгу Ради національної безпеки й оборони в агентстві "Укрінформ" інформацію про нібито причетність Медведчука до конфлікту на сході України.

Відповідно до того рішення, Парубій має протягом 10 робочих днів провести в "Укрінформі" брифінг і спростувати свої заяви щодо Медведчука, а також сплатити 121,8 гривень судового збору.

Парубій тоді заявив, що оскаржуватиме це судове рішення, а також повідомив, що передав Генеральній прокуратурі всі матеріали, які "свідчать про причетність Медведчука до антиукраїнських дій на Донбасі".

Як відомо, Медведчук є кумом президента Росії Володимира Путіна і прихильником ідеї федералізації України. Зараз він долучений до переговорів щодо звільнення людей, взятих у полон проросійськими бойовиками на Донбасі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!