Поранений Химікус припускає, що Пашинський може підкупити свідка

Вівторок, 3 січня 2017, 23:15

В'ячеслав Химікус, який постраждав унаслідок стрільби депутата Верховної Ради Сергія Пашинського, запевняє, що не погодиться на матеріальну компенсацію від нардепа без суду.

"А навіщо? Що він мені відшкодує? Що я рік життя втратив – і в мене доньці 9 місяців, а синові 4 роки?" – сказав він в інтерв'ю "Українським новинам".

Химікус планує домагатися компенсації від нардепа в судовому порядку: "Звісно, а як по-іншому, щоб мене за хабар посадили? Як можна вірити такій людині, як Пашинський?".

При цьому чоловік не виключає, що парламентар може підкупити свідків конфлікту.

"Ми намагалися знайти водія (мікроавтобуса, якому допомагав Химікус) відразу ж, але не змогли", – сказав Химікус.

"Поліція дала зрозуміти: "Хто ви такі, а хто такий Пашинський". Зрозуміло, що він може дати грошей свідкам, але що я можу зробити? Я ж не заліз у його машину", – додав він.

За словами Химікуса, цей інцидент має стати показовим для суспільства, оскільки "побачивши пістолет, ніхто не повинен падати на коліна й просити вибачення".

У свою чергу, прокуратура Київської області повідомляє, що свідок інциденту з Пашинським не є фігурантом вчиненого кримінального правопорушення як співучасник.

"Водій мікроавтобуса має статус свідка у кримінальному провадженні, зареєстрованому поліцією Київщини за фактом хуліганства", – повідомила прокуратура Київщини, спростовуючи повідомлення деяких ЗМІ.

У відомстві наголосили, що правова кваліфікація кримінального правопорушення є первинною і не виключено, що її можуть змінити у ході досудового розслідування.

Як відомо, 31 грудня 2016 року біля Василькова Київської області Пашинський поранив із пістолета Химікуса, який, повертаючись додому, відгукнувся на прохання водія мікроавтобуса допомогти підштовхнути його автомобіль.

Пашинський стверджує, що Химікус на нього напав і вдарив пляшкою по голові, у зв'язку із чим він вистрілив йому в ногу.

Потерпілий запевняє, що Пашинський наставив свій пістолет майже впритул, і якби Химікус не вдарив депутата пляшкою, постріл влучив би не в ногу, а в груди.powered by lun.ua