Через негоду в Україні запізнюється 6 поїздів

Субота, 7 січня 2017, 23:41

У зв’язку з різким погіршенням метеоумов практично на всіх залізницях України на даний час шість пасажирських поїздів курсують із запізненням.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці у суботу ввечері.

Зокрема, швидкісний поїзд №706 Перемишль-Київ іде із запізненням на 1 годину 44 хвилини. Швидкісний поїзд №748 Львів-Дарниця іде із затримкою на 1 годину. Поїзд №92 Одеса-Костянтинівка відправився з Одеси із затримкою на 29 хвилин.

Поїзд №270 Одеса-Харків вирушив з Одеси із запізненням на 41 хвилину. Крім того, менш як на півгодини затримуються у дорозі ще два поїзди: №70 Львів-Маріуполь та №74 Львів-Москва. Швидкісний поїзд №732 Київ-Запоріжжя прибув на кінцеву зупинку із затримкою на 28 хвилин.

"Укрзалізниця" приносить вибачення пасажирам за можливі незручності.

"Наші працівники докладають усіх зусиль щодо скорочення часу запізнення поїздів та очищення колій і переїздів від снігу. Всі пасажири залізниці гарантовано будуть доправлені до місця призначення", - запевнили в прес-службі.

Як відомо, з 6 січня на території України відбулося значне похолодання. Обмеження на автошляхах введено в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Дніпропетровській та Херсонській областях. Знеструмленим лишається 31 населений пункт.

Українська правдаpowered by lun.ua