Адвокат Шевчук зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду глави Нацполіції

Середа, 1 лютого 2017, 05:08

Адвокат Олексій Шевчук, який був запрошений до фінального етапу конкурсу з обрання кандидата на посаду глави Нацполіції, зняв свою кандидатуру з конкурсу.

Про це Шевчук заявив в ефірі Громадського.

"Я можу підтвердити цю інформацію. Сьогодні у мене була співбесіда, я повідомив комісії, що можу відповісти на всі питання, але я не бачу поки в силу загострення ситуації на Сході і зростання злочинності себе на посаді глави Нацполіції. І комісія дуже позитивно сприйняла це рішення", - сказав він.

Шевчук аргументував своє рішення про вихід з конкурсу тим, що на даному етапі співробітники поліції не сприймають на керівній посаді нікого, хто не працює в цій системі.

"Їм важко прийняти, що особа, яка є адвокатом, буде управляти кадровими офіцерами", - сказав він.

На його думку, сьогодні для того, щоб підтримати і не загубити реформу, поліцію повинна очолювати людина, яка має 70-80% поваги від співробітників поліції. Крім того, він зазначив, що бачить себе на посаді заступника керівника Нацполіції.

Також Шевчук зазначив, що всі учасники конкурсу, які поки не працюють в системі поліції, повинні зняти себе з конкурсу. На його думку, вони можуть бути хорошими заступниками, проте не керівниками Нацполіції.

"Антоненко, Вишневський, Людкевич, я - це люди іншого світосприйняття. Закликаю всіх незалежних учасників зняти свої кандидатури", - заявив він.

"Є 4 кандидати з системи. Я дуже добре ставлюся до Костянтина Бушуєва. Я б хотів, щоб ця людина очолював Нацполіцію України", - зазначив Шевчук.

24 січня у тестуванні на посаду голови  Нацполіції брало участь 43 кандидати. Відомо, що в.о. голови Національної поліції Вадим Троян і керівник Нацполіції Києва Андрій Крищенко на тестування не з’явилися. Пізніше Троян і Крищенко повідомили, що зняли свої кандидатури з конкурсу.powered by lun.ua