В Інституті кардіології не виявили в Насірова невідкладної кардіопатології

Субота, 4 березня 2017, 21:55

Обстеження глави ДФС Романа Насірова в Інституті кардіології імені Стражеска в суботу не виявило в нього гострої невідкладної кардіографічної патології.

Про це йдеться у висновку лікарської комісії Інституту кардіології, який опинився в розпорядженні "Української правди".

 

"Внаслідок проведених дообстежень (ЕКГ, Ехо-КГ, моніторування артеріального тиску, біохімічного обстеження крові) даних про гостру невідкладну кардіографічну патологію немає", - йдеться в документі.

"Враховуючи відсутність проведеної раніше КВГ та інших об'єктивних даних, уточнення діагнозу не вбачається за можливе, в зв'язку з цим рекомендовано дообстеження в багатопрофільному стаціонарі", - зазначається також у висновку.

 

Як повідомлялося, раніше адвокат Насірова Олександр Лисак заявляв, що в Інституті кардіології ім. Стражеска не змогли надати висновок щодо стану і діагнозу його підзахисного, оскільки його привезли без медичної документації з лікарні "Феофанія", де він лікувався раніше.

Адвокат також заявив, що лікарі не змогли надати висновок щодо можливості Насірова брати участь у судових діях. Водночас він не згадував про те, що в глави ДФС не виявили гострої невідкладної патології.

Українська правдаpowered by lun.ua