СБУ проводила слідчі дії у Будинку профспілок, "ветерани "Донбасу" не пускали

Неділя, 2 квітня 2017, 21:52

У Будинку профспілок на Майдані Незалежності у Києві СБУ та правоохоронці проводили слідчі дії, до будівлі їх не пропускали невідомі, що назвалися ветеранами батальйону "Донбас". 

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив керівник управління СБУ Роман Матківський.

"У будівлі за адресою Хрещатик, 16, яка належить Київській міській раді профспілок, приблизно з 13:00 тривали слідчі дії, які проводять співробітники Нацполіції, вибухотехніки та експерти. За словами правоохоронців, вони намагалися зайти до приміщення з директором Асоціації профспілок, але не змогли цього зробити, оскільки зіткнулися з опором невідомих людей, які називали себе ветеранами батальйону "Донбас", - зазначив він.

Матківський повідомив, що приміщення кілька місяців було непідконтрольне власникам. 

"(Експерти) мають встановити, що за 3 місяці накопичилося у приміщенні... У ньому перебували люди, які представилися ветеранами батальйону "Донбас". Коли ми підійшли, вони закрили ворота і забарикадувалися", - зазначив він. 

Також Матківський додав, що невідоі "відкривали вогонь кілька разів, також проти нас застосовувалися 3-4 гранати сльозогінного газу". 

Як повідомив голова Київської міської ради профспілок Валентин Мельник, організація приступила до відновлення приміщення, яке постраждало від пожежі ще 2014 року.
"Ми розірвали договір з генпідрядником через грубі порушення, у грудні намагалися від нього отримати цей будмайданчик, але 30 грудня під час передачі до будівлі зайшла група невідомих у балаклавах, які назвалися представниками ветеранів батальйону "Донбас", зайняли приміщення, в яке нас не допускали. За фактом 5 лютого було відкрито кримінальне провадження. Після цього ми зверталися до ГПУ і до Міноборони", - повідомив він. 
У свою чергу представники батальйону "Донбас" заявили, що у будівлі вони проводять безстрокову акцію, аби не дати представникам приватного бізнесу відкрити у будівлі заклад громадського харчування. powered by lun.ua