Кабмін розробив план пріоритетних дій на найближчі 3 роки

Понеділок, 3 квітня 2017, 11:07

Кабінет міністрів завершив розробку середньострокового плану своїх пріоритетних дій до 2020 року.

Про це повідомив на засіданні уряду в понеділок прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

За його словами, план складається з п'яти основних пунктів:

  1. Економічне зростання;
  2. Ефективне врядування;
  3. Розвиток людського капіталу;
  4. Верховенство права і боротьба з корупцією;
  5. Безпека та охорона.
 
 

"Це те, чим буде займатись уряд спільно зі всією владою в 2017 і до 2020 року", - пояснив Гройсман цілі, зазначені в підготовленому проекті.

Як повідомив прем'єр, під час розробки документу уряд провів аналітику всіх стратегічних документів, що були ухвалені в Україні, для того, щоб новий план був зручний в управлінні.

Окремо Гройсман розповів про план уряду на 2017 рік, що включає такі напрямки роботи – приватизація, пенсійна реформа, реформа охорони здоров'я, земельна реформа, реформа освіти.

 

Зокрема, за його словами, у цей період, а саме з 1 квітня, Кабмін має намір суттєво збільшити пенсії українців. Окрім того, протягом року буде запропонована якісна модель обігу земель. "Не в інтересах холдингів або іноземних інвесторів, а в інтересах громадянина – власника земель", - пояснив унікальність ініціативи прем'єр.

"Я вважаю, що ці п'ять кроків в 2017 році забезпечать нам стійке економічне зростання, вирішення соціальних проблем, ми ефективно розпочнемо боротьбу з бідністю і ми по-справжньому станемо економічно сильними", - резюмував прем'єр-міністр.

Проект розпорядження "Про затвердження середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року та плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік" Кабінет міністрів збирається затвердити на засіданні в понеділок.

Євген Кізілов, УП

powered by lun.ua