КНДР знову здійснила пуск балістичної ракети

Середа, 5 квітня 2017, 02:12

КНДР провела пуск, імовірно, балістичної ракети.

Про це повідомило південнокорейське військове відомство, передає Yonhap.

"Північна Корея в середу провела пуск снаряда, ймовірно, балістичної ракети в напрямку Східного моря", - заявили військові чиновники.

Американські військові підтвердили, що Північна Корея здійснила пуск балістичної ракети  в напрямку Японського моря, пише AFP.

Північна Корея проводить випробування балістичних ракет в переддень зустрічі американського президента Дональда Трампа з головою КНР Сі Цзіньпіном, призначеної на 6-7 квітня у Флориді, в ході якої  США намагатимуться добитися, щоб Пекін вплинув на владу в Пхеньяні.

При цьому, як заявив Трамп, США готові в разі потреби до самостійних дій проти Північної Кореї, якщо Китай виявиться не в змозі вирішити цю проблему.

Як відомо, КНДР вже провела кілька випробувань ракет в цьому році. У минулому році КНДР здійснила вісім спроб тестового запуску балістичних ракет середньої дальності, з яких тільки один був успішним.

Восени 2016 року Рада безпеки ООН запровадила нові санкції проти Північної Кореї.

Міжнародна банківська система SWIFT припинила надавати фінансові послуги банкам Північної Кореї, які потрапили в список санкцій ООН.powered by lun.ua