Трамп досі не почав виконувати закон про санкції проти РФ - МакКейн

Субота, 30 вересня 2017, 04:34

Двоє провідних сенаторів США заявили, що через два місяці після підписання закону про нові санкції проти Росії, Трамп так і не почав його виконувати.

Про це республіканець Джон Маккейн і демократ Бен Кардін заявили у  листі президенту США, пише Reuters.

"Тепер, коли наближаються крайні терміни, важливо, щоб ваша адміністрація виконувала закон повною мірою, щоб підтримувати і захищати інтереси Америки", - сказано в листі.

У листі підкреслюється, що 1 жовтня є крайнім терміном для адміністрації, щоб визначити "правила або інші вказівки" для ідентифікації будь-якого, хто працює від імені російських оборонних і розвідувальних секторів і підлягає санкціям.

Як відомо, Трамп критикував законопроект про санкції проти Москви, але неохоче підписав прийнятий Конгресом закон. Адміністрація, зокрема, виступала проти положення, яке не давало можливості Трампу або будь-якому президенту полегшувати або скасовувати санкції проти Росії без згоди Конгресу.

При цьому, акт також передбачає законодавче врегулювання санкцій проти Ірану і Північної Кореї, які Трамп підтримує.

Старший помічник Сенату сказав агентству, що не було ніяких ознак того, що адміністрація виконає закон в строк.

"Це дуже складний законопроект. Ми розуміємо це", - сказав він. "Але прийшов час діяти".

Як повідомлялося, міністерство фінансів США з 28 жовтня запровадить обмеження на умови фінансування російських компаній, що знаходяться під санкціями, з боку американських юридичних або фізичних осіб.powered by lun.ua