В СБУ жорстко поговорили з помічницею блогера Шарія

Вівторок, 5 вересня 2017, 11:37

Служба безпеки України оголосила застереження помічниці відомого блогера Анатолія Шарія.

Про це "Українській правді" повідомило джерело в СБУ.

За його словами, співробітники служби 4 вересня запросили для надання офіційних пояснень помічницю "проросійського пропагандиста" Шарія.

За даними СБ України, вона за "гонорари" знімає відеосюжети, які блогер використовує на своєму каналі в Youtube для дискредитації України в інтересах російських спецслужб.

"Співробітники СБУ поінформували її щодо недопущення проведення можливої протиправної діяльності на шкоду безпеці України та оголосили офіційне застереження. Після завершення бесіди жінка була вільною", - розповіли у спецслужбі.

На ці події відреагував сам Шарій. На своєму youtube-каналі він заявив, що його помічницю не просто добровільно запросили на бесіду, а силоміць посадили в машину и привезли до СБУ.

Він пообіцяв вивезти свою помічницю і свідків, які бачили її затримання, до ЄС і влаштувати там для них прес-конференцію, аби вони розповіли про "незаконні" дії бійців СБУ. Шарій сказав, що також має відповідний відеозапис.

"Я можу вам пообіцяти, що це буде гучно, гостро та боляче", - зазначив він.

Блогер наголосив, що в його відео немає нічого протизаконного.

Шарій запропонував співробітникам СБУ звернутися з претензіями до нього особисто за його контактами в мережі.

"Пропозиція діє до півночі (5 серпня – ред.)", - сказав він.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Як повідомлялося, у 2015 році народний депутат, радник міністра МВС Антон Геращенко радив Шарію втекти до Росії, поки його не арештували за організацію фінансування міжнародного тероризму.

Євген Кізілов, УП

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.